СТОЛИЧНА ОБЩИНА - РАЙОН „ЛЮЛИН“

Меню

Меню

17 май – Ден на българския спорт 

По повод Деня на българския спорт в двора на 79. СУ „Индира Ганди“ се проведе турнир по стрийтбол, организиран в рамките на съвместна инициатива между МКБППМН – район „Люлин“ и училището.

В спортната надпревара взеха участие ученици от 5. до 11. клас, които демонстрираха отлични спортни умения, спортсменски дух и уважение към принципите на честната игра.

За активното си участие и достойното представяне участниците бяха отличени с награди, които допринесоха за празничното настроение и положителните емоции през деня.

Събитието премина при изключителен интерес, много енергия и ентусиазъм, като още веднъж доказа, че спортът възпитава, мотивира и обединява младите хора.

Skip to content